Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressztől lehet gyakori...

Stressztől lehet gyakori extrasystole?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom ,hogy mi ez az érzés, mert ritkán pár hetente 1-1-et éreztem már.

Azonban elég stresszes napjaim voltak mostanában és ma gykran érzem, de nem értem mitől. Hajlamos vagyok pánikba esni és most félek. Amúgy 23 éves vagyok, lány.

Felhívtam anyumat félelmemben beszélgetni, de azt mondja, csak pánikolok és direkt figyelek rá, meg igyak sok vizet de ez ártalmatlan. De most kb percenként érzek ilyen bedobbanást :D lehet tényleg a stressztől, ha eddig nem volt jellemző? Lehet ettől most bajom?

Légyszi normális válaszokat várok.



2022. máj. 28. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ha eltereled a figyelmedet, nem fogod erezni.
2022. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 72-80 a pulzusom, tehát az rendben van viszont,csak ez az érzés
2022. máj. 28. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
A stressztől lehet mert adrenalin fokozza az extrasystolèt. De az nem egyertelmű hogy ez rosszindulatù, azaz gondot okoz. Nyugodj meg, igyàl hideg vizet relaxàlj, esetleg magnèzium pezsgőtablettàt vegyèl be ha nincs ellenjavallat. Ha nagyon nem mùlik el ès zavarò menj el orvoshoz,csinàl egy EKG t. De mondom ha van is ES nem mindegyik okoz bajt ùgyhogy nyugodj meg.Ha tartòsan fennàll inkàbb azt kellene megnèzni mi okozzamegnèzni
2022. máj. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 as vagyok egy " megnèzni" bent maradt a vègèn. Törölni nem tudom...
2022. máj. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Remélem átmeneti, mert soha nem volt ilyenem tartósan és nem érteném miből jönne ennyire hirtelen. Egyedül a stresszt tudom, hogy az most több lett nálam valóban.

Most egy hatalmasat aludtam, meg tegnap este feltűnt, hogy ha nem is aludtam, csak pihentem, nem éreztem.

2022. máj. 29. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!