Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek van, vagy volt...

Valakinek van, vagy volt ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

Kb egy, másfél hete, hogy folyamatosan viszketek több helyen is a testemen. És ilyen kiütések jönnek ki rajtam sok helyen: (has, mellkas, vállak, lapocka, lábaimon, karjaimon)


[link]


Valaki, help, háziorvos szerint atka, ma kentem magam át másodjára, de megint úgy viszketek mint az állat.


2022. máj. 29. 06:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha az nem vakarásnyom, a rühösség is ilyesmi ha jól emlékszem
2022. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sokat viszketem, de ez magától is előjön. Elvileg most erre kaptam szert, már kétszer kezeltem le magam, plusz kimostam mindent. De este ugyan úgy rajtam volt. :/ Azt hittem kettő kezeléstől jobb lesz.
2022. máj. 29. 09:33
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem figyelted meg, hogy előbb jönnek a kiütések és utána vakarod, vagy megvakarod mert viszket és utána lesz kiütéses? Egyébként van háziállatod?
2022. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sokszor volt rá példa, hogy hamarabb volt kiütés, mint hogy vakaródzom. De egyébként már rá jöttem, hogy ez "rühesség". Azok a vonalszerű feldúzzadások a nőstények járatai, ahova a petéit rakja.. :S :(

Igen, van 3 macskám, ebből 1 bent volt velem. Nekem az állat orvos azt mondta, hogy macska rühességet nem kaphatja el ember, hát úgy tűnik tévedett egy nagyot. Sajnos már vagy 2 hónapja elkezdett lekopni a szőr a segge felől, vagy egész sok helyre rá ment neki. És velem aludt, meg hát kicsi szobám van, 3.5x6 négyzetméter, plusz a fürdőszoba, ami szintén nem nagy. Már kezelgetem magam, de még biztos hogy nem írtódtak ki belőlem. És már szeresem is rohadt kevés van. És lehet hogy nem is lesz elég egész testemre már.

2022. máj. 29. 11:11
 5/11 anonim ***** válasza:
nagyon nagy meló a rühösséget eltüntetni. nagyon gyakori ágyhúzás, mosás, stb. keress rá, hogy miket ajánlanak, nem tudom biztosan. egy ismerősöm gyerekotthonban dolgozott, ott találkozott ezzel. úgy rémlik, hogy naponta cserélték az ágyneműt a gyerekeknek, de nem vagyok benne már biztos.
2022. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, naponta kell mosni mindent. Ruhát, ágyneműt, ha van pizsama akkor azt is. Lényegében mindent.
2022. máj. 29. 12:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Amúgy nézz be a facebook bartonella csopiba, ott vannak ilyen képek, és az bartonella.
2022. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs egy tünetem se abból amit ír rá. Nincs lázam, se semmim. Nem csikargatott össze a macskám, és nem kinti állat volt. Azért szerintem az orvos megtudja állapítani, hogy mi az :D
2022. máj. 29. 23:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Oké, te tudod. A krónikus bartonellát, de még az akut sem nem tudja megállapítani orvos, több ezren vagyunk betegek, nulla, láz, nulla nyirokcsomóduzzanat …. Majd valamikor 2.30-ban talán tanítják normálisan az egyetemen ezt a kórt.
2022. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2030-ban.
2022. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!