Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Púp az ajkaim belsején?

Púp az ajkaim belsején?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég ettem és valahogy hirtelen megjelent egy púp a felső ajkam baloldalán belül… picit fáj irritálódik, ha megnyomom mégjobban fáj.. olyan mint egy csomó vagy nem is tudom micsoda..

Allergia lehet talán? Nem ettem semmi olyat amit eddig még nem…

Mit kéne csináljak vele? Remélem nem rosszabbodik holnap sulira.. Valaki tudja mi lehet ez?



2022. máj. 29. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy kis hólyagszerű kiütés. Lehet megégetted vagy éles kaja megsértette (pl. szotyi vagy fogszabályzó) vagy a fogaiddal okoztál ott akaratlanul egy kis sebet. Magától is el fog múlni pár nap alatt, de patikában kérhetsz rá érzéstelenítős ecsetelőt. Fájdalomcsillapítót is érdemes szedni 1-2 napig. Fontos, hogy ne kezd el kapirgálni, nyomkodni, harapdálni, mert akkor még jobban belobban.
2022. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan kicsi, kívülről úgy néz ki mintha ott ahol van meglenne dagadva az ajkam:/
2022. máj. 29. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. Patikában kerj ra ecsetelot. Gondold vegig ettel-e valami szokatlant vagy nem ittal-e valakinek a poharabol.
2022. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta leljebb ment, szinte teljesen eltűnt de még picit látszik. Ha piszkálom megduzzad megint. Szerintem akkor lemegyek az ügyeletes gyógyszertárba
2022. máj. 29. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt elmúlik. Ha nem akarsz patikába menni, akkor langyos de inkább hideg kamilla teát igyál. Fontos hogy ne meleget nehogy még meg is égesd magad (a kamilla gyulladáscsökkentő)
2022. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mosatlan gyümölcs is okozhatja, nekem rendszeresen előfordul, egy-két óra alatt elmúlik.
2022. máj. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!