Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiáll a bordám. Ha háton...

Kiáll a bordám. Ha háton fekszek is borzasztóan néz ki, van egy nagy ugrató a hasamon, pedig elég sok felesleg van rajtam. Ez normális? Mit lehetne vele kezdeni felnőtt korban?

Figyelt kérdés
24 vagyok, gondolom változtatni ilyenkor már nem lehet. Mindig is furcsa volt, hogy akármennyire vékony vagyok, sosem tudok elég karcsú lenni, mert ott elég vastag vagyok oldalnézetből. Jelenleg 25 kg felesleg van rajtam és még ígyis kilátszik a bordám alja. Nagyon zavar, egyáltalán nem tetszik. Ha lefekszek hátra, akkor is nagyon púpos ott, ha valaki hozzáér még zavaróan fáj is, hason sem kényelmes feküdni keményebb felületen, mert nagyon nyom. Sosem szóltak ezért az orvosok,egyedül talán még ovis koromban említette az orvos, de semmit nem csináltak vele. Lehetett volna egyáltalán ezen változtatni? Vagy ez nem akkora probléma? Lehet tök normális, csak zavar, hogy rajtam kívül senkin nem láttam még ilyet.

2022. jún. 3. 21:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudok hátra feküdni úgy, hogy teljesen sík felületű legyen a hasam. Egyáltalán nem tudom vonzónak látni magam, mert nem így néz ki egy szép has.
2022. jún. 3. 21:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet talan, persze arc nelkul, mert ezt valahogy nem tudom elkepzelni hogy kiallnak a bordaid, de van rajtad 25 kilo felesleg (vagyis ugy kepzellek mint az etiopokat, de ez eleg abszrud), lehet inkabb sulyos testkepzavarod van.
2022. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Senkinek nem lapos....
2022. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is testképzavar...
2022. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez eléggé fura, nem igazán tudom ezt elképzelni. Először is menj el ortopédiára, háziorvostól kérj beutalót, utána majd talán kiderül mi miatt van, de ha gond is van, akkor is műteni lehet max, tudni kellene el van-e törve, ezt ki kell zárni.
2022. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!