Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy vérvételre érdemes lenne...

Egy vérvételre érdemes lenne elmennem, vagy még ne foglalkozzak ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok, konditerembe járok edzeni, (nem szedek semmit)

Évek óta tartom a 90 kilós súlyomat (plusz-mínusz 1-2), de ez abszolút hobbi, szóval nem tartok komoly étrendet vagy hasonlót, inkább a mozgás miatt járok.

(Persze úgy ahogy figyelek rá mit eszek, de bármikor bevágok egy pizzát egyedül, bűntudat nélkül)

A 90 kiló ideális a magasságomhoz, figyelembevéve az izmaimat.

Az utóbbi időben viszont folyamatosan fogyok, és már 86 kiló vagyok, úgy hogy az étkezési szokásaim nem változtak.

Már így a 88-87-nek sem örültem, de már a 86 kezd kétségbe ejteni.

Erőben egyenlőre nem tapasztalok gyengülést, a közérzetem is jó, jól érzem magam, csak nem értem miért megy lefelé a súlyom folyamatosan.

Mindennap nagyvécézek, van hogy kétszer is, és eddigi életemben ez nem volt jellemző, 2 naponta egyszer jött rám ez a szükség.

Talán van összefüggés?!

1-2 hónapja tart.



2022. jún. 4. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Mindenesetre nézesd meg a teljes vért, vizeletet.

Mióta jársz konditerembe?

1-2 kg oda-vissza belefér.

De akár valami nyári vírust is összeszedhettél.

2022. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Állampolgári alapon jár évente egy ingyenes laborvizsgálat. Az állapot felmérés nagyon fontos ebben az életkorban is.
2022. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy laborvizsgálatra legalább.
2022. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, aki bizonyára vért és vizeletet vesz és ezeket laborba küldi.
2022. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:

"Állampolgári alapon jár évente egy ingyenes laborvizsgálat."

Valóban. Csak éppen amit tényleg meg kellene nézetni (autoimmun-labor), ahhoz szakorvosi beutaló kell.

2022. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!