Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig lehet maximum visszatar...

Meddig lehet maximum visszatartani a székletet?

Figyelt kérdés

Elméleti szinten nagyon érdekel, mennyi ideig lehet szerintetek visszatartani a kakit? HA nem áll fenn székrekedés, csak simán tesztelni akarom... Vagy egy idő után be fogok kakilni mert erőszakkal fog kijönni? Mi történik ilyenkor?


Tudtátok már “akarata” ellenére vissza tartani?



2022. jún. 5. 18:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akár hetekig is, de bele is halhatsz
2022. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, én mindig azonnal megyek wcre, amint érzem hogy kell. Szerintem az úgy az egészséges.


26/n

szilvi

2022. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
3,5 vagyok dehogyis:D hazaengedtek a kórházból, utána normálisan működtek a dolgok:P
2022. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%

Az ismert rekord eddig 47 nap, egy brit drogdíler tartja, aki gyorsan lenyelte a drogokat, miközben üldözték a rendőrök, és ezután az előzetesben ennyi ideig nem ment wc-re, hogy ne tudjanak belőle mintát venni. A rendőrség már twitteren update-elte a népet, hogy hány napnál tart a csóka szarás nélkül :D

Te azért ne próbáld ki.


[link]

2022. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a szép lányokat, ők köztudottan nem szoktak, biztos elárulják, mi a titkuk nyitja. 😅
2022. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Akár életed végéig is vissza lehet tartani.
2022. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Bajer ***** válasza:
100%
Akarattal olyan 4-5 nap, gyógyszerrel több mint egy hónap. Amikor gyógyszerrel segíti valaki a széklet visszatartását olyankor elkezd a vastagbélben felgyűlni a matéria. Így még több kiló is elfér de ez nem tesz jót a vastagbélnek. Az nem a hosszú idejű tárolásra szolgáló szakasz.
2022. júl. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
1 hétig akár. Én heti 1x megyek haza és csak otthon tudok üriteni. 😅
dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!