Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az ujjamon? És...

Mi lehet ez az ujjamon? És mit lehet tenni ellene, hogy eltűnjön?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete van az ujjamon ez a pötty szerű valami, először piros volt, aztán most már ilyen sötétebb színe lett. Előző este barátaimmal egy focimeccset néztünk nála. Meg ugráltunk is ugyebár, valószínűleg ott szedhettem össze mert másnap ébredésnél vettem észre. Mi lehet ez és hogy tüntessem el?


[link]

PuzH


2022. jún. 7. 03:51
 1/8 A kérdező kommentje:

Kép:


[link]

2022. jún. 7. 03:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Veralafutas, majd elmulik
2022. jún. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy egyszerű kis véraláfutás. Nem kell vele csinálnod semmit, elmúlik magától pár nap alatt.
2022. jún. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azert furcsalom mert 2 hete ugyanugy ott van
2022. jún. 7. 06:02
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez nem tudom mi, lehet véraláfutás is, de a kérdés az, hogy mi miatt van. Menj el orvoshoz vele, mert ennyi idő alatt ha nem halványodik, akkor az gond is lehet. Ha valóban véraláfutás, akkor valamilyen heparintartalmú krém kellene rá szerintem.
2022. jún. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most megyek az orvoshoz, kíváncsi vagyok mit mond
2022. jún. 7. 07:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez amúgy vérhólyag
2022. jún. 7. 07:57
 8/8 gungasam ***** válasza:
A vérhólyagban lévő vérömleny nem igazán képes felszívódni a szervezetben. Alatta új bőr képződik és olyankor a felette lévő régi bőrt felsértve eltávolítható az alvadt vér, és szép síma új bőre lesz az embernek azon a pöttynyi helyen.
2022. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!