Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megcsípett tegnap valami...

Megcsípett tegnap valami fekete bogár aztán elrepült, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Amikor megcsípet kegyetlenül fájt, de csak akkor ez tegnap este volt. Azóta semmi, ma délután viszont irtózatosan fáj. És nem tudom, hogy attól de kicsit nehézlégzésem vsn, de ez inkább a félre nyeléstől.


A bogár ilyen, fekete volt ha az csípet meg és repült. De ez nem biztos. Esetleg az a kis méhecske/darázs nem tudom mi csak ilyen nagyon pici. Vagy pók lehetett?


2022. jún. 9. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. A pók nem repül rád,csíp meg majd repül el..

2. Fekete bogár ami repül és tud csípni kb.100 féle van. Kép nélkül lehetetlen megmondani. Van fekete pici darázs, de az nem bogár..nincs kitines fedőszárny. Ezek lopódarazsak,nem mennek rád direktbe.

3. Nehézlégzés allergiánál lehet,de az nem másnap jön elő.


Egyeben nem tudok mondani. Kend fenistillel, esetleg vizesruházd a csípést, hátha kicsit jobb lesz tőle.

2022. jún. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy rám repült. De mikor észbe kaptam láttam, hogy repül el egy bogár közel a kezemtől. Mivel az ujjamat csípte meg, és úgy hogy ökölbe volt. Lehet hogy valami más volt. De nem foglalkoztam vele. Most kezdett el viszketni, meg most dagadt be. Pedig tegnap este csípet meg a teraszon.


Köszi a segítséget. Holnap rakok rá vizes rongyot, ha nem javul meg mutatom orvosnak.


További szép estét, és jó éjszakát!

2022. jún. 9. 23:45
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez ilyen,van hogy másnap dagad be, viszont akkor nem darázs,nem méhecske, nem pók, akármi más. Nehézlégzésed biztos nem ettől van. Fenistil semmit sem ér, inkább antiszeptikus kenőcs.
2022. jún. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!