Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek mennyi idő után távozott...

Kinek mennyi idő után távozott a vesekő/ vagy homok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 05:22
 1/7 anonim ***** válasza:
egy nap a fájástól kezdve. azt sem tudtam mi történik. délelőtt rosszul lettem, kórház, infúziók, másnap hajnalra el is ment
2022. jún. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Engem kedd éjjel vitt el a mentő,de még mindig nem ment el..annyi hogy nem fáj annyira,mint első éjjel.
2022. jún. 10. 09:57
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor gyors jobbulást kívánok!
2022. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. jún. 10. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Több is volt. A legrövidebb 4 hónapig keserített meg. A leghosszabb 10 hónapig.
2022. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jesszus!😰Nekem még mindig meg van,viszont már nem kell fájdalomcsillapító,de étvágyam mindig nincs.
2022. jún. 13. 11:08
 7/7 anonim válasza:
Én augusztus 2. hete óta szenvedek vele (elvileg, mert lehet, hogy korábban is volt már kisebb kövem, csak nem tudtam, hogy az az volt, a tünetek alapján viszont most már úgy sejtem). Voltam 1x a sürgősségin, mert konkrétan azt hittem, hogy a szobámban esek össze, 2x urologusnal, akik közül az egyik egy szadista féreg volt, a másik csak simán lekezelő és érdektelen. Még a háziorvosom mondta eddig a leghasznosabb, legnormálisabb infókat. Nem tudom, mikor akar kijönni végre, de nagyon elegem van a görcsökből. Embertelen az egész. 😢 Az az egy vigasztal, hogy mikor fáj, akkor elvileg mocorog, talán ha szerencsém van, a héten végre kijön. Nagyon lenn van már, a hólyagomnál kb. Én is szedek mindenféle görcsoldót, fájdalomcsillapítót, Rowatinexet...iszok, vedelek, szerencsére vizeletem van bőven. De ezt a szenvedést senkinek se kívánom!
2022. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!