Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Háziorvosom miért nem tudja...

Háziorvosom miért nem tudja már felírni a frontinom?

Figyelt kérdés

Évek óta fel volt írva 3 havonta,ő írta fel,most meg legutóbb mikor beszéltem vele friss pszichológiai javaslatot kért...

Eddig miért nem?vagy mi változott most?



2022. jún. 10. 19:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Elvileg évente kellene friss szakorvosi javaslatot vinni, hogy fel tudja írni, vagy lehet, hogy ennyi időre állították ki a javaslatot.

Vagy nem vették észre, hogy lejárt, bár kétlem, mert a rendszer automatikusan kellene, hogy jelezze (vagy ne engedje felírni), vagy a covid helyzet miatt meghosszabbították.

2022. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem is állítottak ki soha nekem mindig háziorvos írta fel..most jól megszivattak
2022. jún. 10. 20:04
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Kell hozzá evente szakorvosi kontroll.

Erősen függő lehetsz sajnos.

2022. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Lehet azt gyanítja, hogy hozzászoktál, és szeretné látni a véleményt, miazerint indokolt.
2022. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
erősen függő is vagyok,most keressek pszichiátert?évek óta nem aludtam nélküle,ha elfogy komoly problémává válik
2022. jún. 10. 20:16
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Mindenesetre nem lehet volt-nincs alapon abbahagyni, csak nagyon lassan.
2022. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
hozzászoktam persze,nem kérdés,se most ez min változtat,mi fog történni majd
2022. jún. 10. 20:17
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Hát nyilván keress pszichiátert, mi mást csinálhatnál?
2022. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ha évekig minden ebéd után elrágcsálsz egy fogpiszkákót arra is rászoksz,nemhogy egy benzodiazepinre
2022. jún. 10. 20:19
 10/21 A kérdező kommentje:
az lesz csak félek hogy nem írja majd fel vagy mást akar rámerőltetni,eléggé értek a gyógyszerekhez autodidakta módon foglalkozok velük,az a baj hogy ami nekem a konkrét problémam arra nem igazán frontint szoktak felírni(paranoid gondolatok,szociális fóbia, és álmatlanság)de nem szeretném higy rámerőltessenek valami antipszichotikumot,kulonben is aludni soha semmi mással nem tudtam
2022. jún. 10. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!