Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Adimet gyógyszer tapasztalatok?

Adimet gyógyszer tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ma írta fel az endrokinológus, inzulinrezisztánciára, de ahogy olvastam (illetve mondta a doki is) durva hasmenést okozhat :( Eléggé félek tőle mert mostanság amúgyis megszenvedek a gyomrommal és sokszor van hasmenésem... esetleg aki szedte/szedi, annak mi a tapasztalata vele? Tényleg durva hasmenést okoz?


Fokozatosan fogom szedni persze, a cél a 2x1000, egyenlőre reggel egy féllel kezdem...


2022. jún. 14. 11:53
 1/2 anonim válasza:

Szia. Hogy alakul azóta? :)

Én most kezdtem reggel este 1000-1000, a hamenés pipa, nagyon durván ki vagyok már pucolódva, napi 7-8 alkalom miatt... :D Bár engem nem zavar, elmulik? :)

2022. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia:)


1500mg-nál tartok, a jövőhéten tervezem emelni a 2000re :) Nekem a hasmenés már ritka hálistennek, nem is nagyon volt, max nagyon az elején, illetve akkor szokott lenni ha nem evés közben veszem be. Ha evés közben veszem be, semmi bajom :) Én puffadni puffadtam tőle, na de azt brutálisan, kicsit még a mai napig... de az elején mint valami 9 hónapos terhes úgy néztem ki tőle :) Azóta hálistennek már ez is jobb.


A cukromat eddig nem mértem, most szól rám a doki hogy kéne napi 2x, így arról nagyon még vélekedni nem tudok. Viszont a fogyásomon segített, 8 hónapja próbáltam egy dekát is fogyni diétával és mozgással, nem sikerült. Mióta szedem a gyógyszert, ha nem sokat is, de egy 2-2 kilót fogytam. Azt tudom mondani, hogy nekem bevált a gyógyszer eddig, remélem így is marad :)

2022. júl. 14. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!