Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elixirium thymi compositum...

Elixirium thymi compositum FoNo VII. Naturland köptetőről mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Egyáltalán ez köptető?

Nektek bevált?

Naponta hányszor kellett szedni?

Csak megköhögtetett vagy ki is jött a váladék? Mennyire oldotta fel?



2021. szept. 28. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Köptető.

Rá van írva, de napi 1x szedtük. Ha kell köptető mindig ezt vesszük, vény nélkül van.


Igen működik. Ne ez a legerősebb, de kíméletes.

2021. szept. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Maya Bunnyheart ***** válasza:
Nekem bevált, szintén ha köptető kell akkor csak ez, számomra még az íze is jó a hatása mellett. Adagolás napi 3x 10ml.
2021. szept. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányom gyermekorvosa mindig ezt írta fel (nem vényköteles, de támogatott, tehát ha felírta, olcsóbban ki lehetett váltani), ha köptetőt is kellett a gyereknek szedni - kakukkfüves, szerintem nem rossz az íze, de a gyerek erről más véleményen volt... Nem érzékeltem, hogy "megköhögtette" volna, de én általában a köptetőkkel nem vagyok jóban, egy gyereknél ha lazít is fel bármit, egyszerűen ott marad a torkában, ha kicsi, nem tudja onnan felköhögni a problémát. Ezért napközben hiába köptetőzünk orrba-szájba (nem szó szerint..), este lefekvés után visszacsorog a probléma a startvonalra, másnap kezdődik elölről. Persze, lehet, hogy nélküle még rosszabb lenne, hát maradjunk annyiban, hogy kissé szkeptikus vagyok.
2021. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Mindig ilyet veszek, nekem nagyon bevált, ízre sem rossz, ha orvoshoz megyek akkor ezt iratom fel ha szükséges.
2021. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!