Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt ez a rohamféleség ?

Mi volt ez a rohamféleség ?

Figyelt kérdés

A konyhában takarítottam mikor a szívem hevesen kezdett verni, elkezdtem szédülni és mindenhol remegtem. Nem hallotam magam körül semmit és minden kezdett elsötétülni. Gyorsan leültem a székre de nem lett jobb, minden ilyen sötét volt és alig láttam valamit. Nem kaptam levegőt, remegtem és hevesen vert a szívem. Elindultam a nappaliba hogy lefeküdjek, de félúton úgy éreztem hogy elfogok ájulni, a lábamat sem éreztem meg úgy semmit sem. Végül sikerült eljutnom a kanapéhoz ahol lefeküdtem és pár másodperc után pedig mintha misem történt volna. Teljesen jól voltam. Most még fekszek, nem merek felkelni. Ez mi lehetett ? Ittam, ettem eleget ma minden rendben volt, semmi stressz.


24/N



2022. jún. 15. 14:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megírni, hogy pánikbetegséggel diagnosztizáltak. De már olyan 1-2 hete semmi rohamom nem volt, azt hittem már jól vagyok. Lehet, hogy ez is ez volt ? Annak ellenére hogy nem ért semmiféle inger amitől rohamot kaphattam volna ? És ez readásul sokkal erősebb volt mint általában szokott lenne. Ilyen erős még sosem volt . Hova fordulhatnék vele ?
2022. jún. 15. 14:42
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
leesett a vernyomasod szerintem
2022. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pánikroham. Az nem úgy van, hogy ha 2 hétig nem jön, akkor voálá. Az még akár 2 év szünet után is jön.

Nem voltál közvetlen a roham után fáradt? Előtte nem volt pár perc hosszan ilyen mi a fene ez, még a végén a rosszul leszek érzés?

2022. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vérnyomás esés és mellé a pánikod.

Tudom,nagyon nagyon nehéz de ilyenkor a legfontosabb hogy a légzésedre koncentrálj,vegyél mély levegőket.

Engem így vitt el a mentő pár hónapja,szóval tudom milyen érzés.

Jobbulást Kívánok.

2022. jún. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3-nak, semmit nem éreztem utánna de ez egy pánikroham lehetett ami jóval erősebb volt.


#4-nek, köszönöm a kedves szavakat, remélem te is jól vagy azóta !

2022. jún. 16. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagyok én is. Tudom milyen nehéz. Napi szinten talpon maradni. A légzéssel tudom én is kontrollálni. Ha érzem jön a roham mély levegőt veszek. 1, 2, 3, 4 beszív es 4, 5, 6, 7, 8 lassan kifúj. Jobbulast
2022. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6.

Antidepresszánssal már rég jól lennél.

2022. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szedek gyógyszert. Amúgy jól vagyok már tudok boltba menni sétálni egyedül. Egyedül lenni itthon. Csak a szédülésem nem múlik és amikor szédülök akkor érzem hogy jönne a pánik. De le küzdöm.
2022. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fura, mert a pánikroham altalaban többet tart, deamúgy teljesen derült égből jön. Esetleg erdemes ekg es terheleses ekgt is meg egy eegt csinalni ha soha nem voltal ezirányban vizsgálva.
2023. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!