Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan előzhetném meg a...

Hogyan előzhetném meg a rosszullétet az évzárón?

Figyelt kérdés

Sajnos, az utóbbi időben többször kidőltem a sorból ilyen ünnepségeken. Ma délután évzáró, meleg van, szerintem tűző napsütés lesz, már előre félek. :(

Van valami tippetek?


17L



2022. jún. 16. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
29%

Igen vigyél magaddal cukrot pl szőlő cukrot, vagy valami cukros üdítőt. Cola Fanta stb. És ha érzed hogy kezdesz rosszul lenni igyál belőle. De sima víz is legyen nálad.

Próbálj meg árnyékos helyre állni. Ha nem tudsz akkor próbálj meg ülő helyet keresni.

Az inged nyaka cipő ne szorítson.

2022. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Igyál sokat előtte, egyél is valamit, és ne mozdulatlanul állj. Mozgasd néha a kéz-és lábujjaid, feszítsd meg néha egy picit az izmaidat.
2022. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utólag is köszi mindenkinek a jötanácsokért!

Sajnos ennek ellenére nem úsztam meg rosszullét nélkül, de legalább túl vagyok rajta.

2022. jún. 19. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!