Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Benőtt köröm műtét után ,hogy...

Benőtt köröm műtét után ,hogy tudnék aludni?

Figyelt kérdés

A tegnapi napon kiműtötték sebészeten a nagylabujjamból a benőtt körmöt, hatalmas vad hús volt genny és vérrel teli, kaptam erzestelenítőt is majd szépen kivágták azt.

Egyetlen egy problémám van ,hogy rettenetesen fáj most a lábam amit napközben el is tudok viselni de éjszaka egy kínszenvedés. (Akkor nem fáj annyira ha állok vagy sétálok így napközbe elviselhető.)Egész éjszaka nem aludtam semmit szó szerint egy percet sem , a doki azt mondta ,hogy polcoljam fel a lábam amit meg is tettem de semmit sem segített. Flectort is ittam az ejszaka folyaman 2-t is és szintén semmi enyhülés. Valaki volt már hasonló helyzetben , ha igen valami tanács mit tudnék csinálni?

Válaszokat előre is köszönöm.



2022. jún. 17. 04:59
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
El kell menni a háziorvoshoz és ír fel valami erőset, pl. tramadolt.
2022. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
24%
Algopyrin elég hatásos fájdalomcsillapító. Azt próbáld, recept nélkül kapható.
2022. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!