Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek szerintetek striák?

Ezek szerintetek striák?

Figyelt kérdés
Nos, vannak striáim máshol is a testemen, de azok nem igy neznek ki. 15 eves vagyok, szoval lehet koszonhetem oket a novesnek es hizasnak, de nem tudom. A hatamon vannak vizszintesen 4-5 darab 3-5cm-ig elhuzodo lila csikok. Nem faj, nem viszket, sem semmi, csak esztetikailag nagyon zavaro es allandoan kerdezoskodnek rola (felnottek is), hiszen soha senki nem latott ilyet:/ Ezek tenyleg striak vagy esetleg van ami miatt aggodnom kell?

2022. jún. 19. 07:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve ha tud valaki valamit, hogy hogyan tudnam ha nem is eltavolitani oket, de elhavanyitani, azt nagyon megkoszonnem<3
2022. jún. 19. 07:47
 2/5 anonim ***** válasza:
A frissek azok sötétek, lehet lilás, vagy pirosas. Majd ahogy telnek az évek, úgy lesz világos. Hirtelen nőttél, vagy híztál?
2022. jún. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mar minimum 2 eve rajta vannak, es nem, nem nagyon hizok, mindig ugyanabban a kiloban maradok
2022. jún. 19. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Na de nem is nőttél hirtelen? Valami csak történt, hiszen a bőrödnek hirtelen kellett tágulnia, aminek a nyomát látod is, ezt jelzik a csíkok.
2022. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is 12-13 éves korom óta vannak nagyon csúnya striáim, azóta sem lett sokkal jobb, pedig már 25 vagyok. Mostmár van, amelyik nem sötét, hanem gyöngyház színű. Sosem voltam elhízva, gondolom a hirtelen növekéstől jött elő, ahogy neked is. Valaki meg hízik 50 kilót, vagy szül 2 gyereket és mégsem jön elő... Gondolom genetikailag szívtuk meg, hogy nekünk előjött ez.
2022. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!