Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilepsziásan lehetek óvónő?

Epilepsziásan lehetek óvónő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Általànosban pálya választáskor azt mondták, hogy az Epilepsziám miatt nem lehetek óvónő. Viszont nemrég voltam epilepszia tanácsadáson és ott azt mondták, hogy lehetek. Egyébként roham mentes vagyok.


18L



2022. jún. 20. 09:08
A kérdező szavazást indított:
Lehetek
Nem lehetek
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs alkalmassági vizsgálat a felvételin? Ha ott azt mondják hogy lehetsz, akkor nincs gond.
2022. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az adott fősulit ahova menni akarsz, ők megmondják fixen.
2022. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Két "hivatalos" vélemény. Neked szerintem egy harmadikra van szükséged.

Nincs epis, akit egy másik epis kórtörténete, körülményei, jelenlegi eü állapota

alapján egyként lehessen "diagnosztizálni", munkaalkalmassága felöl megítélni.

Kezdd el felderíteni, kinek-kiknek a jóváhagyása, terád szabott vizsgálata, szakvéleménye

szükséges ahhoz, hogy mielőbb képbe kerülj a jövődet illetően. Ahány epis, annyi "eset",

ha jogsiról van szó, ha munkavégzésre való alkalmasságról, ha akármi egyéb ügyben.

Nem tudom, jó tipp-e: vedd fel vele a kapcsolatot, talán ő már tapasztalaton alapuló érdemi infóval szolgálhat. https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1138767.. Jó egészséges, rohammentes életet: vigyázz magadra és vedd kezedbe a magad ügyét! Ne másokra hagyatkozz, mert abban nincs köszönet! Üdv: egy epis

2022. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!