Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen stratégiátok van...

Milyen stratégiátok van legyőzni az orvoslátogatástól való félemet/rettegést?

Figyelt kérdés
Annyira félek ilyenkor, hogy aludni és enni is alig tudok,görcsöl a hasam stb. és egy nyomasztó érzés van bennem. Szó szerint rettegek. Kb mintha meghalni mennék.

2022. jún. 20. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Pl. kezdj el rettegni attól, hogy milyen halálos betegséged lehet, ha NEM MÉSZ el az orvoshoz. :-D


Viccet félre, vedd elő a józan eszedet.

2022. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Először meg kéne fogalmaznod, pontosan mitől is félsz.
2022. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Senki se szeret orvoshoz menni, de nem kell tőlük félni. A családomban több is van, elhiheted, nem akarnak bántani. Az elmúlt hetekben volt egy kisebb műtétem, nagyon normális orvosokhoz volt szerencsém. Ehhez természetesen semmi köze ahhoz, hogy vannak orvos rokonaim, mert más-más városban dolgoznak. Nekem az a stratégiám, hogy megadom a tiszteletet, ezt mindig viszonozzák.
2022. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Megvárom, amíg annyira fáj a fogam, hogy már megváltás a fogdoki.

Más orvoshoz meg nem járok.

2022. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak. Sokszor félre is diagnosztizáltak ami csak azért nem végződött halállal mert mentem tovább a következő orvoshoz míg a 8. végre rájött mi bajom van. Ezek után már nehéz elhinni amit mondanak.A rossz bánasmód, beteg megalázasa csak mellékes szál volt a történetben. Gondolom attól félek, hogy ez megismétlődik. Korábban nem volt ilyen rossz a helyzet. Kedves 1es. Ez nem a józan észen múlik, az érzések nem irányíthatóak.
2022. jún. 21. 14:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetne, hogy egyből a 8. orvoshoz mész?
2022. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De, persze lehet mert mindnek van egy piros vagy egy fekete pont az ajtaján ami jelöli, hogy jó orvos vagy egy belefásult sarlatán. Eddig is unalomból jártam végig 7-et mert imádok szenvedni.

Az ilyen válaszokat spóroljátok már meg. Kár az időért.

2022. jún. 22. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:
de mit diagnosztizaáltak félre?
2022. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Aki kiváncsi hamar megöregszik ;) Majd ha kapok valami használható ötletet elárulom.
2022. jún. 22. 16:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor várd ki azt a gyakorizót aki a 15. Kardiológusnál kapta meg a hőn áhított diagnózist...

😁

2022. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!