Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kellemetlen testszagot izzadás...

Kellemetlen testszagot izzadásnál hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem véglegesen, tehát nem arra gondolok hogy fújjam be magam meg fürödjek le. Hanem hogy ha bármikor megizzadok, akkor ne legyen olyan szagom mint egy két hete döglött vaddisznócsaládnak, vagy egy görénypárnak párzási időszakban. Hanem ki tudjak menni úgy az utcára hogy ha megizzadok mozgástól vagy a melegtől, akkor se legyen az hogy az emberek elhalálozzanak ha a közelembe jönnek.

2022. jún. 21. 17:59
 1/4 Feketeruhasember ***** válasza:
100%

Hamvasztás...


Milyen választ vársz? Nincs ilyen. Vagy emelkedj fel mint az ősök a Csillagkapu c. sorozatban. Akkor szarni sem kell többet.

2022. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nagyon gyakori baj, esetleg érdemes átgondolni az étkezést, lehet túl sok húst eszel vagy ilyesmi, esetleg megnézetni, nincs-e valami hormonális problémád.
2022. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kettes jól mondja.

És ha nincs semmi egészségügyi ők, nos hát akkor max az marad hogy találj egy jó izzadásgátlót.

Nekem is volt hasonló problémám főleg tini koromban. Miután lenyugodtak a hormonok valamivel jobb lett, de stresszhelyzetben még most is kicsit görényes tud lenni.

Próbálkoztam az antisudoricaval, az bevált, de nem akarok folyamatosan ilyen erős szert használni.

Most egy rexona golyós dezodor használok úgy néz ki hat.

2022. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Reggel raksz egy kis szódabikarbónát a hónaljadra, és egész nap nem leszel büdös.
2022. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!