Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megszüntetni a...

Hogyan tudnám megszüntetni a kellemetlen hatásokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! tegnap este kipróbáltam kétféle drogot, a penta kristályt, és utána felszívtam egy sárga smiley-s tabi negyedét, amire azt mondták hogy Mdma(extasy) de utána kerestem és kiderült hogy BZP-t tartalmazott. jól éreztem magam, de most háromszor szörnyebben! hőingások,kalapál a szívem,azóta próbáltam aludni de nem ment, és már majdnem 24 órája nem ettem semmit. soha többé nem nyúlok ilyen mocskokhoz, és már csak arra lennék kíváncsi hogy hogyan tudnám megszüntetni ezt a kellemetlen utóállapotot, és meddig fog tartani?

köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 27. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Szar ügy, rögtön kétféle drogot kipróbálni, szenvedj scak.
2012. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szenvedek te pupák, erős vagyok, vállalom a következményeket, de azért segítséget kérni szabad nem?
2012. máj. 27. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mit kéne ehhez segítség? Mégis mit gondolsz van valami csodaszer, ami megszüntetni a mellékhatásokat? Pupák a kurv@ anyukád az.
2012. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

nálam 2-3 napig tartott a keményebb utóhatás utána kb. 2 hónapig kattogtam, de az jó, h többé nem akarsz hozzá nyúlni,

eltelt fél év azóta és most jutottam el arra a szintre, h megint kattogok


igyál sok vizet mást nem nagyon tudsz tenni meg azért egyél is vmit

2012. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Küldjél rá még anyagot, akkor elmúlik
2012. szept. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél be erre az időre nyugtatót, igyál citromfü teát, az szokott segiteni, megnyugtat és tudsz majd aludni,, ha már aludni tudsz akkor már tisztulsz,,és többet ne csinálj ilyet,a pupáknak meg üzenem hogy nem kell rögtön anyázni !! Fa....lap ! Segitéget kér valaki akkor nem lebaxxni kell,,majom. Kérdező, inkább igyál,,attól csak max egy napig vagy beteg.
2013. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 barta2000 válasza:
szivj el egy jó jointot, az lehoz majd róla :)
2013. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
talán ha már ekihez nyúlsz nem ártana kicsit utána nézni, és nem minden rcs szart megenni,mert azt mondják. a sárga smiley tipikus kamu eki
2013. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

0. Kajálsz, ha nem tudsz, nem akarsz, akkor is....

1.Anyutól Xanax, Frontin, Seduxen ( van az még? á, biztos.. ) vagy más benzodiazepim származékot teszel az arcodba (1-2 szem)

2. ha ez nincs, iszol két barna sört

3. elszívsz egy cigit, ha van spanglid még jobb, lassan fújod ki a füstjét és nem tartod bent, mert az tovább erőlteti a szíved, ami most nem okés

4. iszol iszonyat mennyiségű vizet(!), lehetőleg ásványvizet ( valóban legyen benne ásványi anyag, ne naturaqua, tesco víz, meg szentkirályi mindentelenített szemetet )

5. legközelebb nem eszel olyan ekit, amit előtted még semelyik haverod

6. és a penta kristályt elfelejted a retekbe, ami szétmarja az ereid, extra fibrillációkat okoz, széteszi a bőröd, az izmod, a fogad.. elég ha megnézed, mennyi egy adag, és miből állítják elő, látod, ez egy szemét, és iszonyat agresszív szer, kb. asztallapot kimarja, és újrakristályosodik ( kicsapódik ) tőle a levegőből a nedvesség.

7. elszúrtam ( stylish), de nem pésztelem be fölülre. én egy két pohár, vagy pezsitabletta, kapszula, stb. multivitaminnal kezdeném, és ha akarsz aludni extra kálcium, magnézium, hadd pihenjenek a szebb jövőre váró tagjaidban az izmok, inak, idegek.


Csókolom, ill. jobbulást...


JA! i did it not just for you, szóval aki bénázik szerekkel, segítség kell, here i am, én már túl ezen, küldhet emailt, fogok válaszolni, valószínűleg senkinek, ill. nagyon kevés embernek nincs ilyen adatbázis a fejében ezekről a szemetekről, meg a kevésbé szemetekről es...22 év drogfogyasztást nem szokás túlélni, ezé' gondolom. Jobbulást nektek is, óvodás válaszokat nem kérek, meg magánvéleményt a válaszról sem. Segítségkérés az okés egyedül.Üzleti ajánlat kilőve. Rendőrségnek nem segítek, nem kell keresgélni, húszéve a gépjükben figyelek, meg nekik ott a sok igazságügyi orvosszakértő. Hátha azóta olvastak már egy-két dolgot a designer-drogokról. Báár, biztosan nem segítségnyújtás céljából. De teszek rá.csk

2013. nov. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!