Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha krétát eszünk attól belázas...

Ha krétát eszünk attól belázasodunk?

Figyelt kérdés

úgy hallottam hogy ha krétát eszünk attól belázasotdhatunk. és azt szeretném kérdezni. Hogy mennyit kell belőle enni h belázasodjak? Lehet tőle valami bajom?


vagy mit lehet tenni hogy ne keljen suliba menni... ???

(A Dokim nem ír ki ha nem vagyok beteg)

és tavaly évbe se hiányoztam jó lenne egy kis pihi


2010. szept. 19. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel tőle tudtommal lázas, hanem nagyon szomjas leszel inkább...
2010. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én megpróbáltam megenni, de nem lehet, mert nem bírtam lenyelni :)
2010. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszii:D hát majd kiderül nálam milesz:D

valaki még nem tud dolgokat hogy mitől lehetek beteg hogy ne keljen suliba mennem??:D

2010. szept. 19. 22:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén pihenj, hétköznap meg tanulj, tínó...így nem fogsz felnőni, ha annyira se vagy fegyelmezett, hogy 6 órát kibírj a suliban...rettenetesen megterhelő.
2010. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én hashajtót vettem be, egy egész levéllel méghozzá:D
2010. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem az órákkal van baj hanem h 7végén se tudok pihenni mert annyi tanulni való van ...:S nekem csak pár nap kéne ...:S
2010. szept. 19. 23:05
 7/14 A kérdező kommentje:
ma én is próbáltam:D de nekem semmi hatása:S vagy is csak ilyen por volt ami sós ízű és meleg vízbe kellet tenni :S borzalmas volt xd
2010. szept. 19. 23:08
 8/14 anonim ***** válasza:

Feujj, de mostmár tényleg tudom, hogy semmi hatása, nem fogom bevetni :D ;P


első

2010. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
IROK EN MAJD A DOKINAK:P a kretat sztem hagyd a francba nem csak belazasodsz, korhazba is kerulhetsz tole...
2010. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

igazából azt nemtudja ellenőrizni ha aztmondod hogy émelyegsz és hánytál pl otthon este,meg reggel is és fáj a gyomrod. megmondod nem ettél hülyeségeket. max beutal vhova ahova majd max nemmész el, de kiír aznapra!!


vagy énmár aztis csináltam,hogy délutáni ügyeletre mentem és aztmondtam hogy haza kellett mennem suliból mert rosszullettem (ha lány vagy, akkor megjött, stb miatt) és aznapra is kell ezért igazolás, ésakkor már kiír másnapra is.

a gyomordolgokat nemtudja ellenőrözni,azt mondhatod

de ne betegítsd meg magad szándékkal!

2010. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!