Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz attól bajom ha krétát eszem?

Lesz attól bajom ha krétát eszem?

Figyelt kérdés
A suliba egyszer megkóstoltam a krétát és ízlett, és azóta eszem néha. Fehér négyzet alakú.
2011. ápr. 25. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nagyobb mennyiségtől jól be lehet lázasodni. Inkább hagyd abba a kréta evést!
2011. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ÍZLETT? XD Te hülye vagy? Én anno - hogy belázasodjak - három darab középső-ujj hosszúságú krétát felzabáltam, hát... Mit ne mondjak, ritka sz*r íze van. Cukrot meg vagy egy liter üdítőt kellett használjak, hogy elnyomjam az ízét. Persze nem lázasodtam be... De semmi más bajom sem lett tőle, szóval, ha neked ízlik.. Khm.. Jó étvágyat, mást nem tudok mondani.
2011. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most már kivonták belőle azt az anyagot amitől be lehet lázasodni.. semmi bajod nem lesz tőle.. :D
2011. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
UI.: Ha esetleg hasmenésed lesz, ne engem hibáztass. Amúgy, ha jól tudom gipszből, festékből meg vízből áll.
2011. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvastam egy mesét, hogy krétát evett a főhős és vékony lett a hangja. neked már vékony? :)
2011. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Eruthalion válasza:

Anno én is ettem krétát, belógtunk a tanáriba, ésloptunk vagy 10 csomaggal. Több féle volt, mindegyiknek más íze, de csak kettő ízlett, egy henger alakú, kék dobozos és piros csomagban hosszú, négyzet alapú. Mi a szimuláció végett ettünk belőle, be is vált, majd egy kiadós kajálásután elmúlt, senki sem értette...


de később, mikor egy ismerősöm próbálkozott vele, már nem lázasodott be. Valószínűleg a lógósok miatt, átalakították az összetételüket.


Nem rudom, mi lehet még bennük, de színeset semmiképp ne egyél, a sok festékanyag miatt, és bár száz, hogy mészhiányod nem lesz utána, de lehetnek benne káros anyagok, annak ellenére is, hogy direkt a kisebb gyerekek miatt elvileg nem tehetnek bele semmit ami bajt okozhat.


Inkább ne...

2011. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a gabonapelyhet preferálom, de te tudod... :)
2011. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!