Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől zsibbad-ég-feszül-görcsö...

Mitől zsibbad-ég-feszül-görcsöl a bal lábfejem teteje?

Figyelt kérdés
Van rajta egy dudor is, a másikon nincs. Pár napja még csak olyan volt, mintha becsípődött volna egy ideg, egy kis bokaforgatás és már jobb is volt. Ma estétől viszont nem javul semmire, masszívan sántítok a bal lábamra. A bokámnak nincs baja. Semmi nem történt vele, nem estem rá, nem húztam meg: tudnék róla. Kb 2 órája viszont a bal kézfejem ugyanezt csinálja, zsibbad. 25 éves lány vagyok, mi lehet velem? Holnap sántikálni fogok, pedig kellene tudni használni a lábamat,
2010. szept. 20. 02:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig menyj el orvoshoz, mert nagy valószínűséggel az agyadal van a baj. Ismertem egy illetőt, akinek ugyanígy sorba zsibbadtak el a végtagjai. Neki az agyával volt a baj...
2010. szept. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

no azért az túlzás, hogy agyadnak van baja:) beutalót kell kérned a háziorvostól az ortopédiára, majd ott eldöntik, hogy röntgent vagy MRI-t kérnek a probléma feltárására.

de légy " erőszakos", hogy nagyon fáj, mert különben heteket kell várni.

jobbulást.

2010. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!