Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes vagyok. A rengeteg...

25 hetes vagyok. A rengeteg üléstől (munkahely) nagyon dagadnak a lábaim. Normális, hogy az egyik jobban dagad mint a másik, és zsibbad a lábfejem, hiába masszírozom?

Figyelt kérdés
2008. jún. 19. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam.Tanítok, és az órákat többnyire végigültem már.Volt is eredménye.Nagyon bedagadtam, és fájt is.És a jobb jobban dagadt, mint a bal. Próbálj meg sokat pihenni, lábad magasra póckolni.A méhszájnak sem tesz jót a sok ülés, nekem meg is rövidült, a külső ki is nyílt!Szóval hidd el, nem éri meg a munka miatt kockáztatni.Én sem vettem elég komolyan a pihenést. Most majd egész nap fekszem.(nem is dagad a lábam!:-))

31 hetes kismama

2008. jún. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tudom én is, hogy pihenni kéne, de ezt csak úgy tudnám megoldani, ha abbahagynám a munkát. Ahhoz meg még túl "fiatalnak" tartom a terhességem, de mivel nem javul máshogy, elmegyek a dokihoz és kiíratom magam végleg.
2008. jún. 19. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok. Két kismamát is ismerek, aki ülőmunkát végzett, egyik irodában, másik bankban, és mindkettő 5-6 hónapig dolgozott, úgyhogy nem túl korai táppénzre menni, ha úgy érzed!

Boldog babavárást!:)

2008. jún. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :)
2008. jún. 19. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!