Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Ma annyira...

Mit csináljak? Ma annyira bevizesedett a lábam meg már a kezem is hogy a lábujjaim majdnem leszakadnak, na meg a lábfejem is. Adjatok tippeket mert megőrülök úgy fáj meg zsibbad. Ugye nem kell befeküdnöm ez végett a kórházba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy jó jeges vízbe áztattam a lábam és utána apa megmasszírozta. Az est további részét pedig felpolcolt lábakkal töltöttem. Nem kell emiatt kórházba menni, de semmi nem enyhíti a vizesedést, csak szülés után megy le, akkor viszont gyorsan.
2009. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.A szerencse hogy kórházba ez miatt nem kell befeküdni.Még 1 hónapom van elvileg.
2009. júl. 2. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:

A hideg vizes zuhany nekem is jót tett, bár csak kicsi duzzanatom volt eddig, ami másnapra lement.

Kitartás!

2009. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A baj hogy nekem már nem megy le a duzzanat reggelre sem hanem már akkor sem látni a bokám.Remélem nem lesz baj.
2009. júl. 2. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindeképp fel kell polcolni, és igyál sokat, 2.5 - 3 litert egy nap, hogy a végtagokban felfogott vizet pótold a vesédnek, hogy ne terheld le azt is.
2009. júl. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!