Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két hete lett mell piercingem...

Két hete lett mell piercingem és tegnap sajnos kicseréltem viszont rájöttem hogy rövid a szár így rávettem magam hogy visszacsereljem. Cserélés közben a szàrra kentem (mivel nincs vizbazisu sikositom) testapoloval. Lehet e ebből baj e még?

Figyelt kérdés
Mell piercing, piercing,mell

2022. jún. 24. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy hol csináltattad, de normális piercer elmondja, hogy mellpiercinget két hónapig nem cserélgetjük, pláne, hogy mivel is kell kezelni.

A piszkálástól lehet baj, a testápoló alapvetően nem jó, ha a sebbe jut, mivel bár egy része felszívódik, egy része elpárolog, de lesz egy része, ami tapad/ragad és így sok minden bele tud tapadni/ragadni, ami nem jó. De, ha rendesen utókezeled, nem lesz baja.

2022. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!