Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan orvos akinek...

Van itt olyan orvos akinek elküldhetném az ekg-m ?

Figyelt kérdés
Csak emailben tudom , nem tudom feltölteni

2022. jún. 24. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Ingyen? Haha. Ott van arra a háziorvosod.
2022. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

És mit vársz tőle, hogy felsorolja, hogy mi a bajod? És ha hazudik? És ha igazat mond? Amikor levették az EKG-t csak mondtak valamit, vagy nem?

Rosszul érzed magad? Mert akkor talán lenne értelme. Ha jól vagy, csak vackok az adatok, akkor rendben vagy. Nekem volt nagyon rossz EKG-m, de kórházban voltam eleve és éreztem is, hogy sok minden nem stimmel.

2022. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Van az iCliniq oldal, ami ezt tudja 5-6 ezer HUF körül, de angolul kell leírni a problémád és jó minőségű fotót feltenni. Általában indiai orvosok reagálnak, de nem mondanám rossznak őket.
2022. jún. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

"Van itt olyan orvos akinek elküldhetném az ekg-m ?"


Nincs.


Rossz a kocsim. Van itt olyan autószerelő, aki ingyen megcsinálja?

2022. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, pontosan.
2022. jún. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Az EKG akkor jó, ha cikkcakk vonalak vannak rajta. Ha egyenes, az baj. Ezek alapján ellenőrizheted a sajátodat már magad is.
2022. jún. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 NTBS ***** válasza:
52%
A háziorvosod.
2022. jún. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Egy ilyen engem is érdekelne, mert július végén megyek vissza a belgyógyász szakorvoshoz. 😁
2022. jún. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdező! Köszönöm az üzeneted, miszerint a k.rva anyám. Nagyon bátor gyerek vagy, hogy privát üzenenetben, anonim módon anyázól. Igazi egyéniség vagy. Egy öröm volt veled levelezni. A létezéseddel, a sármoddal és a simulékony kommunikációddal jobbá teszed ezt a világot. Csak így tovább!
2022. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Ó kedves utolsó, velem is közölte hogy anyám az ősi mesterséget űzi. Nos erre azt tudom mondani az örömlány kit szolgál ki ingyen?


Egyébként orvos vagyok, tudok EKG-t elemezni, de egyrészt azt az EKG-t valaki megcsinálta tehát nyilván elemezte is, másrészt miért is kellene ingyen dolgozni? Miért is adjam meg az email címemet valakinek aki akkora balfék, hogy egy képfeltöltésig nem jut el?


Az életben semmi nincs ingyen.

2022. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!