Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális az, hogy nyáron is...

Normális az, hogy nyáron is hosszú pizsiben, zokniban, nyakig betakarózva alszok? 25/L

Figyelt kérdés
Sőt, még a pizsinadrág alját bele is rakom a zokniba, nehogy felcsússzon a nadrág miközben forgolódok és kilátszon a bokám. Mindig fázós voltam :/

2022. jún. 27. 01:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne lenne az?
2022. jún. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Persze. De fázósként mondom éjszakára 20-25 fokre lehülve túlzás, én mindig hónapokkal le vagyok maradva, és sehol nincs az az idő, ahol még melegem lenne, de a zokni hülyeség szerintem már, csak rögzült szokás.
2022. jún. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is vilageletemben ilyen voltam, amikor mások atlétában nyomják, gondolkodom hogy a pulcsit vagy a bőrdzsekit, esetleg mindkettőt viseljem. Ezeket a zoknis-plüssköntösös, időnként sálban alvásokat a párom eleinte nem akarta elhinni😅

Észrevettem, hogy amikor teltebb voltam, nem voltam ennyire fázós, de akkor is plusz egy réteg ruha, zokni kellett.

Mostmár nem zavar ki mit gondol, bár örülnék, ha nekem is elég egy lenge hálóruha, kényelmesebb is lenne. Tetszik egy csomó minden, de nem veszem meg, úgysem lesz olyan idő, hogy azt hordhassam, ahhoz valami más éghajlati övezetben kéne élnem :D

2022. jún. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
És miért számít mások véleménye ebben? A helyedben meg utánanézetnék rendben van-e a keringésem, nem betegség áll-e az ilyen fokú fázósság mögött.
2022. jún. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert mások szerint ez nem természetes, hogy ennyire fázós vagyok
2022. jún. 27. 07:30
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem természetes, lehet neked valami keringési bajod van.

Én akkor fáztam állandóan amikor dohányoztam, kék-zöld volt a kezem és a lábam.

Leszoktam régen róla és azóta normális minden.

Gondolom hogy kezdődő érszűkületem lehetett , de megoldódott.

2022. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hűvös a szobám, mindig zokniban alszok. Vastag paplan. Sokkal kellemesebb mint dög melegben pucéran izzadni. Ha fázós vagy akkor meg tudod jól hogy normális..
2022. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem természetes, nem normális, nézesd meg, mert tuti keringési zavar, vagy akár pajzsmirigy probléma is lehet.
2022. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Keringesi vagy hormonális probléma, érdemes lenne orvoshoz fordulni.
2022. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Hacsak nincs nagyon hideg a szobádban, akkor én is keringési vagy hormonális problémára gyanakodnék, beszélj a háziorvosoddal erről és ő majd beutal a szükséges vizsgálatokra.
2022. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!