Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begörcsöl pár percre egy...

Begörcsöl pár percre egy egész al hasam ha nagyon pisilnem/nagydolgot kell ,ez normális?

Figyelt kérdés

Nem sűrűn de majdnem havonta 1x érzem hogyha a 2dolog már nagyon kell ,elkeud begorcoslni ,mintha a méhem görcsölne, mozdulni se tudok akkor pár percre annyira...


Most legutóbb is aludtam és akkor arra keltem hogy bele áll a görcs vagy nem tudom mi de ahhoz hasonlító fájdalom pár masodpercekre és ha rossz test helyzetbe vagyok alig akár elmulni is ... Még le is izzadtam közbe ,úgy éreztem már sápadok és mindjárt hányok is annyira fájt


Ez normális ? Mitől lehet ?

Ilyennel nem akarok most dokihoz menni ..


Szedjek magnéziumot vagy mi segíthet?



2022. jún. 27. 04:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Alvás közben nem tudod irányítani a testi szükségleteidet. Ébren miért jutsz el odáig, hogy nagyon kelljen egyszerre mindkettő? Lefekvés előtt menj el pisilni, és kakilni is, ha nem is sürgető a dolog.
2022. jún. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt menj el pisilni.


A szélgörcs pedig normális, bár nagyon kellemetlen.

2022. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Alvás előtt elmegyek ,szóval ez olyan váratlanul ér, azért is kérdem hogy normális e egyáltalán. De orvoshoz menni ilyennel tok gáznak érzem elmondani és szerencsére nem olyan sűrűn van ilyen de akkor konkrétan úgy be tud görcsölni mintha mondjuk a láb görcsöl be hirtelen ... Azért is gondoltam hogy lehet nem is a hasam görcsöl hanem a női részeim,alhasam ? Na de ettől hogy ...
2022. jún. 27. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!