Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Évek óta foglalkoztat, most...

Évek óta foglalkoztat, most már megkérdezem, normális, hogy képtelen vagyok idegen helyen nagydolgozni? :D

Figyelt kérdés
Nevessetek nyugodtan, én is röhögök az egészen, 27 éves ffi vagyok, mai napig nem tudok idegen helyen kullantani. Volt, hogy egy-egy kirándulás során napokig gyűlt bennem a "feszültség", mert egyszerűen nem tudtam kiadni magamból, hiába is próbáltam. Ez így van amióta az eszemet tudom, szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan eset volt, amikor nem itthon intéztem a dolgot. Ennyire fontos tényező lehet nekem az itthon biztonsága? Vagy mi lehet az oka? :D
2020. dec. 9. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül ezzel, sok emberrel elöfordul. De meg kellene próbálod legalább ismerösöknél, rokonoknál megtanulni, utána könnyebb lenne más helyekre is átvinni, mert adott esetben komolyabban megbetegedhetsz, ha hosszabb ideig tartogatod
2020. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, picit túloztam, nyilván egy hosszabb út, mondjuk egy nyaralás során nem tartogatom 1-2 hétig, de hiába próbálom olyan helyen, ahol totál nyugodt vagyok, nem megy :D nagymamámnál próbáltam számtalanszor, az a ház olyan nekem, mint a második otthonom, és még ott se. Pedig nem vagyok az a fajta, aki ilyen félóra-órára beül a WC-re, vagy ilyesmi, ha úgy lenne, valahol még megérteném, hogy fontos az itthoni kényelem/nyugalom, de egyáltalán nem vagyok ilyen, itthon csak leülök, lepakolok és annyi, 5-10 perc max.
2020. dec. 9. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Relax. Rengeteg ember van ezzel így. Nem ciki, de nyílván neked kellemetlen, meg nem is egészséges.
2020. dec. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Barhova megy ilyen helyre, az elso este jol rugj be, akkor garantalt masnap a wc-latogatas. Jo esellyel nem is egyszer. :)
2020. dec. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, hogy pont azért nem megy, mert nem ülsz bent eleget.

Ha a hosszabb üldögéléshez lennél szokva, akkor jobban bele tudnál esni a szükséges hangulatba. Öt percig könnyen odafigyelsz arra, hogy hol is vagy, de negyedóra után elkalandoznak a gondolatok, és akkor úgy mellékesen, oda se figyelve kitolod. Csak te nem "tanultad meg" otthon ezt az elkalandozást.

2020. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én híroldalakat olvasok. Azonnal jön aminek jönnie kell.

Szerinted? :D

2020. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem se megy a dolog... a legjobb barátoméknál, akinek a húga később a barátnőm lett, na náluk se tudtam elvégezni a dolgot... de nem kellett tartogatni, egyszerűen nem kellett, nem jött a dolog ha több napot voltam náluk akkor se. Aztán amint hazaértem egyből kellett. Érdekes dolog, én örülök hogy ez így működik mert idegen helyen nem szeretnék kakálni. Melóhelyet is időbe telt mire megszoktam. Most már munkaidőben, órabérért szívesen megyek kakálni :D sőt, igyekszem oda időzíteni a szükséges "napi rutint" :D
2021. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!