Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbél műtét után szex?

Vakbél műtét után szex?

Figyelt kérdés
9 napja műtöttek vakbelgyulladassal, de laparoszkopias műtét volt. Tegnap voltam kontrolon, dokim azt mondta már sportolhatok élhetek nemi életet is, viszont valahol olvastam, hogy az orgazmus vérbőséget okoz és a sebnel ez komoly vérzést okozhat. A kérdésem az lenne, hogy ez ennyi idő után is előfordulhat?

2022. jún. 30. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Igazad van, ne a dokira hallgass! Kérdezz meg pár trollt a neten!
2022. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miiiivan 9 nap után? Nekem 6 hét után aztmondták még egy két hónapig ne nagyon terheljek, emeljek. 😂
2022. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Amikor kontrollon voltam akkor műtöttek 8 napja, nekem már akkor azt mondta a dokim, hogy mindent csinálhatok ugyanúgy mint annak előtte...😳

Én is meglepődtem rajta.

2022. júl. 4. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hétig dolgozni sem szabadott. 😬
2022. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Laparoszkop műtét volt?
2022. júl. 4. 18:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen😁
2022. júl. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Haaat nem tudom, erdekes. 3 hetig azt mondtak: csak zuhany, semmi megterhelo, no sex! Kukso seb gyorsan gyogyul de bennt is van 8 het a gyogyulas. Ez nem azt jelenti, hogy addig semmi, de ovatosan! Nekem neha faj a helye. Beleszur. Neked nem erzekeny?
2022. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már az után szexeltem amikor kivették a varrataimat. Nem lett tőle bajom, viszont nem emelhetek még mindig, már 1 hónapja, hogy műtöttek.

A szex sem egy vad kaland volt, hanem csak óvatosan.


Egyébként igen, néha nekem is beszúr, görcsöl, általában ha hirtelen jön valami időjárás változás, vagy ha egyszerre hajolok és emelem fel az egyik lábam pl zoknit felvenni.

dec. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!