Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Hűha, nem tudom, hogy hogyan fogalmazzam meg. Szokásom álmodni, mint majdnem mindenki. Azonban azok mindig másabbak.


Az álmaimban van egy nő, ugyanúgy néz ki mint én, csak ridegebb és olyan gonosz kisugárzása van. Mindig beszél hozzám, dolgokat mond és alkut ajánl, azonban ezeket elfelejteti velem.


Vannak olyan álmaim (sokszor előfordulnak), amik nagyobb eseményeket mutatnak meg. A halált is megálmodom, ami sajnos be is következik. Amikor a valóságban vagyok, elfog egy érzés, mintha traszban lennék, aztán pedig amit megálmodtam, az megvalósul, részletesen.


Ezek sajnos mindig visszatérnek. A barátaim szerint ezeknek sokkal több jelentőségük van.



2022. júl. 3. 00:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit, te kreáltál
2022. júl. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!