Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy darab antidepresszáns...

Egy darab antidepresszáns tablettától lehet bajom?

Figyelt kérdés
Tesómét szedtem be véletlenül
2022. júl. 6. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

nem, max vigyorogni fogsz, mint a tejbetök

vagy a hatása nagyon be fog jönni, és újra be akarod venni, függősgéet okozhat.

2022. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

2# nem fog tőle vigyorogni mert semmi hatása nincs 1 db tablettának, még 2 nek sem.

Ezeket hetekig, hónapokig kell szedni hogy érezhető legyen a hatása.

Hozzászokni meg végképp nem fog 1 szem tabitól.

2022. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
3. Bocs, de hülyeségeket írsz. Én szedtem már antidepit, és egytől is vigyorogtam, mint az állat. Az első szemtől. És igen, jó hatása volt, okozhat függőséget!
2022. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Elég szomorú, hogy lepontozzátok, amit tapasztalatból írtam. Amit meg más tudatlanságból írt, mert valahol olvasott egy féligazságot, azt meg felpontozzátok!

Nyilván többféle antidepi van és máshogy is fejtik ki a hatásukat. Csak ugye ezt a magát okosnak képzelő 3. válaszoló nem tudja, és soha nem volt dolga olyanokkal se, akik antidepit szedtek.

És hozzá lehet szokni bármihez attól, ha egyszer kipróbálta! Az alkoholisták is csak egy pohárkával kezdik, és érzik, hogy jó érzést okoz.

2022. júl. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

5.

Halljuk, mit szedtél?

2022. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6. Seroxat

Ismerős is számolt már be arról, hogy így hatott rá.

Ettől még hallottam én is olyat, hogy hosszú távon fejti ki a hatását, egy nem pszichiátriai szakembertől. Nyilván ettől függetlenül a hosszabb távú szedésének lehet egy hatása, ami nem zárja ki azt sem, amit én írok.

Csak valaki indokolja már meg, miért pontoz le, vagy nem hisz nekem, vagy akkora szakembernek gondolja magát? Mert ha az utóhbi, akkor neki is tudnia kellene azt, amit én tapasztaltam és mások is.

2022. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

No ne vesszetek össze a kérdésem miatt! Nem lett semmi bajom. Kicsit érdekesen éreztem magam de az is lehet, hogy csak bebeszéltem magamnak hogy van valami.

Igyekeztem korán lefeküdni mert fáradt voltam és bármi is volt, már kialudtam 😁

2022. júl. 7. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!