Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nincs szappan + víz kezet...

Ha nincs szappan + víz kezet mosni pisi után, akkor a kézfertőtlenítő elég?

Figyelt kérdés

És hány másodpercet kell várni mielőtt hat?

Elég egyszer átfertőtleníteni, vagy kétszer kell?



2022. júl. 8. 16:49
 1/8 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Elárulom, hogy tippre az emberek fele akikkel kezet fogsz egy nap (már, ha fogsz kezet) nem mossa meg vizelés után, valamikor lehetöség sincs rá.

Ezzel csak arra szeretnék utalni, hogy erre nincs “elöírás” csak egyéni szokások, úgy csinálod ahogy jólesik, bár én a legtöbb dologgal így vagyok.

2022. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ameddig nem tudod megmosni, addig elég lesz a kézfertőtlenítő is, úgy olvastam, hogy kb 30 másodperc múlva hat.
2022. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

A vizelet, ha nem beteg a gazdája steril.

Ez önmagában nem indokolja a kézmosást, de természetesen "megszokja" az ember tenni, ha rendelkezésre áll.

2022. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Az én farkam tiszta, a kezemet meg nem pisilem le.
2022. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kólauborkával ***** válasza:
100%
5# remélem így gondolod akkor is, amikor a pincér nem most kezet vagy az aki csinálja a gyrosodat…
2022. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

6.

Az attól függ, hogy az övé is tiszta-e?

2022. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Pisiles elott es utan is kezet kell mosni. Ha nincs lehetoseg jo a jezfertotlenito, de elotte is! A vizelet nem steril! Ez mar megdolt! Savas ez igaz, de nem steril!
2022. júl. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kilincset megfogod mielőtt pisilsz és utána is, az tele van bacival, teát előtte és utána is ajánlott kezet mosni, illetve ha arra nincs lehetőség, akkor jó a kézfertőtlenítő is.
2022. júl. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!