Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szólják le a külsőmet?

Miért szólják le a külsőmet?

Figyelt kérdés

Kb 15 kg-t fogytam az elmúlt hónapokban, még mindíg van rajtam felesleg, de már most jobban érzem magam a bőrömben.

Viszont már második hozzám nagyon közelálló személytől kapom meg hogy sokkal rosszabbul nézek ki, hízzak vissza. Nem értem hogy mi miatt szólnak le, mikor eddig nem tették

Családtagok is folyamatosan beszólogatnak, szóval tenyleg olyan személyek akik véleményét nem tudom figyelmen kívül venni

18L



2022. júl. 9. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Őszintén nekem úgy tűnik, hogy irigyek a sikeres fogyásod láttán és nem akarják, hogy a végén jobban nézz ki mint ők, ezért nem szóltak érte azelőtt.
2022. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt válaszolnék, én arra vagyok kíváncsi hogy most hány kiló vagy, és milyen magas. És mennyit érzel még feleslegnek.
2022. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg 77kg vagyok, és kb 170 cm szóval tényleg van még felesleg, hát minimum amit még le szeretnék dolgozni az annyi, hogy a "normális" kategóriába kerüljön a testsúlyom
2022. júl. 9. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont tényleg csak irígykednek.
2022. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert nehezükre esik elfogadni a sikered vagy irigykednek. A kettő nem zárja ki egymást. Gratulálok a fogyásodhoz és további kitartást a többihez! :)
2022. júl. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Irigyek. Így kompenzálják a saját akaratgyengeségüket, hogy próbálnak lehuzni másokat.
2022. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is irigyek. Fáj nekik látni, hogy sikeres vagy ebbe, hogy szebb csinosabb lettél. Ne hallgass az ilyenekre
2022. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!