Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira utálom a külsőmet. Az...

Annyira utálom a külsőmet. Az öngyilkosság gondolata kerülget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22/F
2009. máj. 25. 20:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%

Dolgozz, spórolj, és menj el plasztikai sebészhaz átszabatni magad.

Amúgy meg a külsőd soha nem fog megváltozni, ha csak sajnálod magad, és semmit nem teszel érte.

2009. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%
Én meg azért járok pszichiáterhez, mert nem akarok meghalni...én se vagyok elégedett magammal, bár ezen tudnék javítani tornával. Szerintem vegyél csini ruhákat, sminkeld magad, vágass egy jó frizurát, de ilyesmin ne gondolkodj! Ja hogy fiú vagy...konkrétan mi nem tetszik magadon?
2009. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
FÉRFI a kérdező, ha nemtudnál olvasni második válszoló... Úgyhogy ne írd neki h sminkelje magát.
2009. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az egész fejem: szemeim, szám orrom, füleim és a bőröm.
2009. máj. 25. 21:10
 5/26 anonim ***** válasza:
63%

Szia!


Írj nekem privit, együtt talán ki tudunk találni valamit.. :) Esetleg írd meg ide az msn címedet..


W

2009. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Fogadd el magad olyannak,amilyen vagy,mert addig nem fogsz tudni egyenesbe jönni az élettel,amíg ezen nem lépsz túl.Ha nagyon nem megy önerődből,akkor fordulj szakemberhez.Szerintem egyáltalán nem szégyen,ha valaki lelki bajok esetén dokihoz fordul.
2009. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
A plasztikai műtét/ek/ rosszul is elsülhetnek, így én nem ajánlanám. És őrült pénzeket kérnek a bizonytalan eredményért. Fogadd el magadat és találj ki "húzós" megoldásokat. Pld. öltözködéssel, sminkkel. Keress meg egyszer egy stylistet és kérd ki a véleményét. Az élet már ezerszer bebizonyította, hogy iszonyú ronda nőkből lehet bomba nőt is varázsolni. Épp az elmúlt hetekben kaptam egy ilyen példát egy továbbküldős levél formájában. Az ilyen volt, ilyen lett nőket szerintem a saját édesanyjuk sem ismerte fel első blikkre. És akinek ilyen /erős/ önkritikája van, nem lehet olya rossz külseje. Nézz körül: néha olyan rusnya nők olyan eszméletlen palit fognak, hogy csak les az ember. De egy közeli példa: hogy néz ki pld. Jessica Simpson? Mint egy lepukkadt versenyló. Viszont a Broderik /a volt férj/ egész jó pasi. Tehát: önbizalom, önbizalom, önbizalom és jó kedély!
2009. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
FÉRFI A KÉRDEZŐ!!!!
2009. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Az nem megoldás, hogy elmenekülsz a gondjaid elől. Mindenkinek van valami problémája, mégis meg sem fordul a fejünkben az öngyilkosság. A külsö egyáltalán nem minden, nem csak a szupermodellek lehetnek boldogok. Beszélj egy pszichiáterrel vagy tegyél valamit annak érdekében, hogy jobban érezd magad( sportolj, menj kozmetikushoz vagy valami)
2009. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
Ó, bocs! Én sem láttam, hogy fiú vagy. Az önbizalom, a stiylist azért az ajánlatok között marad. És Te nem ismered a mondást? - Csúnya férfi pedig nincs!!!
2009. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!