Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt màr valakinek több...

Volt màr valakinek több másodpercig tartó extraszisztoléja? Ez egy picit más mint amikor hirtelen “be akad”.. Ez olyan mintha remegne vagy nem is tudom.. (mielőtt bárki azt írná, hogy menj kardiologushoz hulyegyerek,) Jelzem: múlt héten voltam.

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 22:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 köszönöm, de ez már régi kérdésem:)) egyébként megvagyok csak lelkileg nem vagyok jól…
2022. okt. 16. 21:49
 12/15 anonim ***** válasza:
És szex vagy maszturbálás közben is érzed? Nekem van hogy akkor is előjön. :( Pedig akkor nem kéne mert jó érzés tölti el ezektől az embert. De lehet hogy nagyon koncentrálok vagy tudat alatt rágörcsölök az egészre. 31/f.
2022. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Izgalom miatt is van extraszisztolé.
2022. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én régebben nem éreztem ennyire ezeket, csak mostanában. Az lehet hogy jobban megérzem mert idegesebb időszakaim voltak?
2022. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, az idegi stressz, a front, sok munka, kimerültség, sok koffein is okozhat extraszisztolét.
2022. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!