Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van derékfájásom 18évesen?

Mitől van derékfájásom 18évesen?

Figyelt kérdés

18 múltam és már most annyira fáj a derekam hogy nagyon!

Gyakorlaton dolgozok egy élelmiszer boltban és ott eléggé van munka!

Volt egy gerincmütétem is 3éve nem tudom mennyire lehet hozzá köze!

Mit tehetek ellene?


2010. szept. 21. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

rossz tartás, kevés mozgás, a műtét, igen,

rossz ágy, rossz párna, rossz fog(!)

bármi lehet

2010. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyatosan fáj a derekam 17 évesen. Szerintem nekem attól, h egész nap a suliban kell ülnöm a pad felé görnyedve, s még itthon is ugyanez mert tanulni kell.


De már annyira fáj, h alig bírok lehajolni, s utána felegyenesedni:/

2010. szept. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És 14 éves vagyok és nekem is fáj de csak úgy kb.2 óra állás vagy gyaloglás után

oka:Lúdtalpas vagyok

De ahogy előttem írták sokféle oka is lehet

2010. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Torna, csontkovacs csodakra kepes! Ujra meg kell tanulnod, hogy hogy tartsd magad. Nekem akkor kezdodott nagyon komoly derekfajasom, mikor terhes lettem, elotte sosem volt. Volt olyan, hogy felkelni sem tudtam es szules utan sem mult el. Elmentem csontkovacshoz...eg es fold, hogy milyen fajdalmam volt elotte es most milyen jo a fajdalom nelkul! 2-szer voltam nala es 1 evig teljesen fajdalommentes voltam, aztan utana volt, hogy 1-2 alkalommal belejon a fajas, de meg sem kozeliti azt, amilyen regen volt. En a csontkovacsot ajanlanam. Ahogy irtam, nem kell sokszor menni. Alt. masodszorra meg a komoly kimozdulast is helyre teszi, de van olyan is, akinek elsore sikerul es utana sokaig nagyon jo, 1-2 evente jo elmenni.
2010. szept. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha neked megér 5000 Ft-ot hogy rendbe jöjjön a derekad, akkor írj rám privibe.
2011. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!