Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eufórikus érzésed...

Hogyan lehet eufórikus érzésed drogok nélkül? Hogy lehet nagyon boldognak lenni kábítószer nélkül?

Figyelt kérdés
Sosem drogoztam és soha nem fogok. Inni ittam már de engem nem az ilyenek érdekelnek. Hogyan lehet hasonló érzést kiváltani? Mint amikor az ember tegyük fel bevan drogozva vagy be van rúgva? Eufórikus érzésre gondolok ilyen igazán boldogra. El lehet ezt érni bárhogy? Ami nem káros és legális? Gyógynövények? Vagy bármi?
2022. júl. 15. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hat, a szex peldaul pont ilyen.
2022. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Például akkor,amikor szex közben elélvezel.Sajnos a fiúknál ez túl rövid.Lányoknál jóval hosszabb és többször ismételhető.
2022. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Járj futni.
2022. júl. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szexre voksolok az közelíti meg legjobban pl: kokain, heroin eufórikus hatását de a futás sem lehet rossz. Mondjuk én nem futni szoktam hanem súlyzózni meg hasprést csinálni és ha nagyon sokat csinálok akkor utána ilyen ellazultság/béke érzését érzem kb 30 perc vagy 1 órán keresztül. Ha nagyon durva és alig elfelejthető eufóriát szeretnél oda sajnos ezek a káros kábítószerek kellenek hozzá.
2022. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 qborka ***** válasza:
100%

Futásra még egy szavazat,de tulajdonképpen más intenzív sporttal is elérhető az az élmény.


Berúgva soha nem éreztem magam boldognak,gyakran még válallhatatlanul is viselkedtem.

A normális szintetikák ilyet soha nem csináltak velem.

2022. aug. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szexet írták, a szerelem aztán végképp ilyen (totális eufória). De maga a szeretet is óriási pozitív élményekkel jár(hat).


Meditáció. (Nem sokat csináltam, de tényleg fantasztikus).


Nekem a tánc. (Egy eklektikus, 20. század végén összetákolt táncot csináltam eddig 2x fél évig. Ez vmi hihetetlen jókedvre derít, utána magamhoz akarom ölelni a világot).

2022. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De csendben ülni egy csöndes, fényszennyezettség mentes balaton-parti kertes ház kertjében és nézegetni a csillagokat (pedig nem is vagyok értük oda annyira), beszívni a friss levegőt, hallgatni a vonatok hangját), ahhhhhhh...
2022. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fürödni, úszni a tengerben. A napot érezni a bőrödön. Nézni nap, mint nap, hogy hogyan nőnek a virágládába ültetett városi növényeid (vagy akár a szobában található szobaiak).
2022. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
* Fürödni, úszni a tengerben és a Balatonban.
2022. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!