Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ősszel megint...

Szerintetek ősszel megint kezdődik, hogy egyes ágazatokban csak oltással lehet dolgozni? Esetleg van olyan ismerősötök, aki közel dolgozik a "tűzhöz", és már pontosan tudja, hogy visszatér az oltásosdi?

Figyelt kérdés
Ha visszatér, mikorra várható? Szeptember-október vagy év vége? Munkahely váltás miatt kérdezem.

2022. júl. 16. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem is szűnt meg.
2022. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Elég zavarosan, ellentmondásosan beszélnek erről. Most már ott tartunk, hogy a vírus jól bírja a meleget, és nyáron sem megy el... Emlegetik a negyedik oltást is, meg más szérumot is. Kiszámíthatatlan, mit fognak még kitalálni, de hogy nem hagyják abba, az biztos.
2022. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
2es, sajnos lehet benne valami, ugyanis bátyám és párja jelenleg is beteg, nem rég kapták el. 😔
2022. júl. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

3-as Ez is igazolja hogy nem állít meg semmit sem az oltás.Akkor mégis mi a fitty fenének kell kényszeríteni erre embereket?Teljesen értelmetlen.

Nekem is elkapta egyik ismerősöm.És?Túlélte,ennyi.

Nyáron szokott lenni ilyen hasmenős dolog is nem tudom emlékszel e?Akkor még sem volt ekkora fenék kerítve neki.Ez nem az egészségről szól!

2022. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
4, mondjuk oltás nélkül lehet 4x ennyi lenne és sokan viszont meghaltak, meghalnak miatta, még ha pl én nem is, sem ismerősöd, exem is majdnem meghalt és most élete végéig vér hígitót szed, pedig nincs 40 éves...
2022. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Halálozási rátája:0,2%,pont.Nincs mit tovább erről beszélni.
2022. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Bőven sok így is ...
2022. júl. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Akkor az Ebola nem tudom milyen megítélésű vagy a Pestis:D

Mindegy is,úgy is kiderül hamarosan hogy miképp folytatják a műbalhét sőt már lehet sejteni is.Mindenki higyjen amit akar és csináljon amit akar mert magánügy.

2022. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is próbálkoztak a munkahelyen...aztán nélkülözhetetlen emberek mondták,hogy akkor viszlát. Le is mondott róla a cég gyorsan.
2022. júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
9-es Így is kell!Nem szabad hagyni vagy nem ér soha véget.
2022. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!