Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehrt az oka? Hanyingerem...

Mi lehrt az oka? Hanyingerem van mar 3 napja mindig eves utan. Olyan keserves,hogy mar 3 napja eves utan mindig vedzek be egy dedalont Attol elmulik es az nap nem jelentkezik ujra

Figyelt kérdés
Nem tudom mitol lehet.mas tunet nem parosodik hozza
2022. júl. 17. 11:19
 1/5 A kérdező kommentje:

A parkapcsolstom valsagba van illetve van egy mellekpajzsmirigy tulmukodesen amit majd nem sokara mutenek

Lehet a stressztol?

2022. júl. 17. 11:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

“ mellekpajzsmirigy tulmukodesen ”


Ettől és a szorongástól.

A folytonos stressz a hormonháztartásra is erősen hat, és pajzsmirigy problémát is okozhat.

2022. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2022. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért jó lenne ezt kivizsgáltatni, mert lehetnek mögötte gyomorproblémák, de valószínűleg csak a stressz áll a háttérben. Nekem akkor volt ilyen folyamatos hányingerem, mikor először kellett egyedül repülővel utaznom, vagy amikor elkezdtem az egyetemet. Akkor az első hónapban minden reggel öklendeztem, és csak utána indultam el órára. De amint megszűntek a stresszt kiváltó okok, elmúlt a hányinger is. Valószínű, hogy nálad is "csak" ez a gond.
2022. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a normalis, rendes valaszokat
2022. júl. 17. 11:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!