Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szövet tumorral, vagy cisztáva...

Szövet tumorral, vagy cisztával adtam plazmát?

Figyelt kérdés

Pár napja a mellemben egy kisebb gumót fedeztem fel. Őszintén nem törődtem vele, de ma eszembe jutott, hogy kb 2-5 hete adtam plazmát. A hely felé jelezni fogom a bajomat de nem tudom pontosan mit mondjak. Édesanyámnak is hasonló problémája volt, de nem emlékszik pontosan mit állapítottak meg nála (úgy emlékszik szövet tumor)

A vele való beszélgetésben a ciszta is felmerült.


Nem tudom, hogy az ilyesmi örökölhető-e.


A plazmát ilyenkor még ki tudják vonni a felhasználásból?


máj. 24. 22:27
 1/3 A kérdező kommentje:
+ Információ (nem tudom hasznos-e) de amikor legelőször mentem és vért vettek, a vizsgálat után azt mondták teljesen rendben van a vérem
máj. 24. 22:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a szövet tumort nem tudom értelmezni és azt sem értem, ha azt anyukád hogy nem tudhatja biztosra, ilyet azért megjegyez az ember. Nyilván nem tudjuk az mi, lehet cysta is, de el kell menni akkor nőgyógyászhoz és amíg nem tisztázódik, ne adj plazmát, gyengíti az immunrendszert.
máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Emlőcentrumba kell menni vagy radiológiára. Simán lehet, ciszta fibroadenoma, zsírmirigy...

Nekem van két fibroadenomám. Tapintasra olyan mint egy üveg golyó, kerek, jól el lehet különíteni. Szó szerint mintha üveg golyó lenne.

Ilyen kifejezés, hogy szöveti tumor, nincs...

máj. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!