Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SZTK rendelés kérdés?

SZTK rendelés kérdés?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek ilyen rendelésre, de nem oda amelyik körzetbe tartozom a lakóhelyem szerint, hanem másik városba megyek dokihoz, akkor kell fizetni az ellátásért? (fogászat) Azt mondták ismerősök, hogy nem kötelező, de illik, mivel nem oda tartozok. Hogy van ez?
2010. szept. 21. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Kötelező fizetni mert neked van egy lakóhely szerinti fogász aki a TB-vel szerződött az adott utcák ellátására. Más városban nem tudja azt elszámolni.
2010. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a gyereket vittem a szomszéd városba, fül-orr-gégészetre, mert aki nálunk van, az egy vadember.

És nem kellett fizetni.

Ugyanúgy beadtuk a tb kártyát, adtak leletet.

2010. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na akkor most még mindig nem lettem okosabb, mert ketten mondtok két félét:) De köszi a válaszokat.
2010. szept. 21. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy kell... már ha egyáltalán ellátnak, mert nekem volt olyan, hogy mondták, hogy menjek a sajátomhoz, aki egy mészáros szóval maradt a magán:S
2010. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy egy fül-orr-gégész hogy lehet vadember?Veri a pácienst? Vagy mi a fenét csinál?
2010. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha az embernek nincs pénze másik orvosra, akkor mit kell csinálni, hogy elmúljon a fogfájás? Várjam meg míg teljesen tönkre megy? (már többször voltam a körzeti dokinál, de valahogy a tömés nem megy neki)
2010. szept. 21. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Pl úgy nézett bele a 2 éves lányom fülébe, hogy majd leszakította a fülét.

csak így lehet vadállat....

2010. szept. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogászatról volt szó a kérdésben. Én felhívnám telefonon a rendelőt, és rákérdeznék. Nálunk a fogdokik körzetesítve vannak. Most akkor melyikhez mész majd?
2010. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Felhívom, és ha fizetni kell, akkor nem megyek. Nem tudok fizetni érte. A körzeti doki nem nagyon ért a töméshez, mert már többször megcsinálta, de a fájdalom megmaradt.

Köszönöm a válaszokat.

2010. szept. 24. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!