Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond az emésztésemmel?

Mi lehet a gond az emésztésemmel?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, gyakran van olyan hogy nagyon nehezen tudok wc-re menni, sokszor bogyós az állaga és nagyon kemény. Vizet 4-5 litert biztos, hogy megiszom egy nap, szóval nem lehetek dehidratált. Zöldséget és gyümölcsöt is eszem mindennap.

Doki írt rá Pantoprazolt, ami ideig-óráig hatott.


2022. júl. 22. 10:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Mozgok is heti 3-4x és napi 3 kávét megiszom, ezek mind kellene, hogy gyorsítsák az anyagcserém.
2022. júl. 22. 11:05
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pantoprazolt székrekedésre? Atya ég! Az savcsökkentő. Te vagy a tipikus példája, hogy mekkora hülyeségek ezek a "tanácsok" székrekedésre. Próbálj ki valami székletlazítót! Nem hashajtó!
2022. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is gond van az emésztésemmel.

Én laborba megyek majd.

2022. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 qborka ***** válasza:

Lehet,kevés zsiradékot fogyasztasz.

Amióta visszatértem a vegyes táplálkozásra és eszek állati zsírt is,javult a helyzetem.

2022. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!