Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a gond az emésztésemmel?

Mi lehet a gond az emésztésemmel?

Figyelt kérdés

A problémám a következő:

Reggel felkelek eszem-iszom aztán kávézom. Ezután meg is jön előbb-utóbb a széklet. Minden stimmel. Eltelik pár óra 3-4-5 és egyszer csak elkezd fájni a hasam, és mennem kell wc-re ismét. Ekkor már a széklet nagyon híg. Kijön aminek kikell és ezután semmi különös a nap további részében. Ez heti többször is előfordul.

Van, hogy a napi első székletem olyan, h az eleje kemény, a vége pedig már hígabb. Van h egy hét is eltelik úgy, h semmi gond nincs, van h napokon át hígabb a széklet. A hígabb székletet is változó állagú. Van mikor szinte teljesen cseppfolyós van h csak simán lágyabb a normálisnál. Mi okozhatja ezt?

Próbáltam rendszer keresni az étkezésem és a székletproblémák között, de nem találtam. Illetve csak egyet: ha gyümölcsös cappy-t iszom nagyobb mennyíséget (mondjuk 1litert) akkor utána pár órán belül biztosan hasmenésem van. Azóta nyilván nem iszom ilyet. :)

Mi lehet a bajom?

Bocsánat h ilyen kérdést teszek fel, ami elég gusztustalan, de nem merek orvoshoz fordulni vele. Kellemetlennek érzem.



2017. nov. 6. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Tejet raksz a kávéba? Lehet a laktóz miatt.
2017. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen teszek, viszont minden nap rakom. Ám nem jön elő mindig a hiba. Volt h direkt megittam egy pohár tejet, mégsem volt semmi gond. Gondoltam a lisztre is, de az is szinte mindenben van, még sincs gond mindig
2017. nov. 6. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
ne kérj elnézést ezért, ideges szoktál lenni?
2017. nov. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán, miért?
2017. nov. 7. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!