Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A strandon mezitlab jarkaltam....

A strandon mezitlab jarkaltam. Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Benti strand volt es mezitlab jarkaltam.( Nem szeretnem reszletezni hogy miert de sajnos igy alakult)

Szerintetek osszeszedtem valamit? Vagy ugyan olyan mintha a vizbe vezeto lepcson mennek be mezitlab?

Valamivel bekenjem megelozes keppen?



2022. júl. 22. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ne nyalogasd a talpad és nem lesz baj.
2022. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ne stresszelj.Ha majd bajod lessz meggyógyulsz.Nyugi.
2022. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden ilyen hely után (mondjuk amúgy is) alapvető, hogy lábat mosunk: szappan, meleg víz. Ha ez megtörtént, akkor én nem aggódnék. Amúgy meg, mivel most iszonyú hőség van és ez csak fokozódik, minden olyan talajon, ami beton, aszfalt vagy térkő, vagy bármi hasonló, mezítláb semmi esetre sem szabad közlekedni, mert éget(felmelegítik a tűző nap sugarai).


Én még a párom szüleinél is (pedig ott általában 4-en járunk a medencébe, ritkán van plusz külsős vendég, és általában akkor sem több tucatnyi ember) pont ezért papucsban járok. Akármilyen papucs van rajtad, úgy nem éghet meg a talpad és nem kaphatsz el semmit.

2022. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye, ne parázz rá, ahogy írták a többiek is:)
2022. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Uu rendben koszonom
2022. júl. 22. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölöslegesen aggódsz az ilyenen. Én egyedül azt nem értem, amikor valaki mezítláb megy be a mosdóba az ilyesmi helyeken.. mármint na, ott aztán biztos, hogy a padló tiszta retek, de valaki ott is olyan nyugodtan sétálgat mezítláb. :D
2022. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nem lesz tőle semmi bajod.
2022. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!