Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Piros csík? szóval tegnap...

Kedves97 kérdése:

Piros csík? szóval tegnap mezítláb járkáltam és a talpam lecsúszott a lépcsőről és nagyon csúnyán felhorzsoltam olyan este 11 fél 12 körül, este fürdéskör vízzel kisit kiöblítettem.

Figyelt kérdés

Reggel felkeltem és gennyes volt, anyukám azt mondta kenjem be betadinnal rávettem magam lefertőtlenítettem,van mellette egy piros csík, nem tudom mióta és hogy mikor mekkora volt, nem vettem észre hogy elindult volna, gondoltam csak mikor meghorzsoltam ott is meghúztam kicsit, de anya elküldött ügyeletre, nem mondtam hogy lehet hogy piros csík meg barna bőröm van szóval nem nagyon látszik, csak lefertőtlenítették és bekenték, de gondolom mivel ők orvosok észre kellett volna venniük, van okom félni?

16/L


2013. júl. 30. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Igen, van okod félni. Nem gondolatolvasók, és a magyar egészségügy nem is arról híres, hogy tökéletes. Jó nagy hülye vagy, most lesz még egy utad a kórházba. Mert ha magadtól nem mész minél hamarabb, lehet, hogy 1-2 nap múlva visznek.

Meg akarsz halni vérmérgezésben?

2013. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem kéne hogy bedagadjon körülötte vagy hogy lázas legyek?
2013. júl. 30. 19:00
 3/5 A kérdező kommentje:
még élek :D
2013. júl. 31. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kellene egy Tetanuszt kapnod - már csak a biztonság kedvéért is!
2013. aug. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tetanusz egy horzsolás miatt, amit szinte azonnal megmosott fürdéskor? Jesszusom. A legegyszerűbb visszamenni a dokihoz, és rákérdezni, de elég hülyeség ezen parázni szerintem.
2013. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!