Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Omega 3 lágyzselatin kapszulát...

Omega 3 lágyzselatin kapszulát fel lehet valamilyen módon oldani vagy valami?

Figyelt kérdés

Megvettem többezer forintért, 100 db van benne és olyan batárnagy, hogy nem tudom lenyelni. Kívülről persze nem látszott hogy ez akkora mint a kisujjpercem, nem is szamítottam rá. Akkor vettem volna inkább cseppet.

De így hogy mar kiadtam ezt a pénzt, meg 100 db van benne annyira nem akarnám kukázni.

Szívesen odaadnám családtagnak vagy barátnak, de én féltem az ő testi épségüket is, ez az a méret.


Lényeg a kérdés: van-e olyan mód, ahogy be tudom venni, a lenyelésen kívül, pl ha vmibe teszem feloldódik? Kettétörni tudom hogy nem lehet...


2022. júl. 25. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Nem véletlenül van kapszulában. De az hogy te nem tudsz lenyelni egy nagyobb kapszulát (sokan vagytok így), nem jelenti azt, hogy bárki is veszélyeztetné vele a testi épségét.

Nyugodtan add oda valakinek, csak mutasd meg neki hogy mekkora. Hátha ő is olyan mint te.

2022. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Felesleges lenne, nem véletlenül van kapszulában. Add oda valakinek, le lehet nyelni, ahogy víz éri síkosabb lesz.
2022. júl. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!