Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kicsit meg vagyok ijedve....

Kicsit meg vagyok ijedve. Ugye nem valami komoly?

Figyelt kérdés
Egy pár napja szúró érzést érzek, mikor kakilok. Nem folyamatosan, csak max egyszer szúr bele, akkor viszont kicsit kellemetlen. Utána már egyáltalán nem fáj. Napi 2 liter vizet izom, valamint vegán életmódot folytatok, úgyhogy megfelelő a rostbevitelem is. Igaz, néha előfordult, hogy „nagyobb” a végtermék, de mindig puha.

2022. júl. 26. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aranyér lesz az.
2022. júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van külső aranyerem, de az nem ilyen, ha fáj. Eddig egyszer volt vele „komolyabb” bajom, de az inkább tompa fájdalom volt, és nem csak kakilásnál, hanem ülésnél, állásnál egyaránt.
2022. júl. 26. 09:33
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Akkor mostmár van belső is.
2022. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kemény a széklet teteje (nyomás közben odatudsz tenni egy darab vécé papírt és megnyomkodni, hogy kemény e) vagy pedig aranyeredet piszkálja. Más nem nagyon lehet.
2022. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Fiú vagy vagy lány?

Nekem minden peteéréskor ilyen érzésem van

2022. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Férfiaknak prosztatagyulladás is okozhat ilyen tünetet, de azt máshogy is éreznéd. Belső aranyér lehet, de orvossal kéne beszélni.
2022. aug. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!