Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normix tabletta puffadásra...

Normix tabletta puffadásra segített?

Figyelt kérdés
Nagyon erős puffadásom van minden étkezés után és rendszertelen székletem . Az orvos normix kúrát írt fel nekem . Van ,akinek ez oldotta meg az eféle problémáját?
2022. júl. 30. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem már sokszor segített az orvos tanácsa, az általa írt gyógyszerek.
2022. aug. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor te nagyon szerencsés vagy!
2022. aug. 2. 11:49
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Bármikor válthatsz háziorvost, ha elégedetlen vagy vele és nem bízol benne. Én sem vagyok full egészséges, szóval annyira nem érzem magam szerencsésnek, de rajta vagyok, hogy gyógyuljak.
2022. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem haziorvos irta fel ,nem is ertem miert irtal ide ,amikor csak tapasztalatok miatt irtam ki a kerdest ,mert ez egy eleg kis eros gyogyszer:)

Sok egeszseget, de ne irj mar ide!

2022. aug. 2. 12:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ma kezdtem el szedni, persze nincs itt értelmes válasz. Biztos én vagyok felháborító, de első válaszadótól sírni tudnék. Itt döglődünk és ő neki az orvosa jó gyógyszereket ír fel!!!! Így legalább okosabban döglök meg. Kicsit bonyolult a kérdés, NORMIX-ra van kihegyezve, ezért nem akarom ugyanezt kiírni. Biztos olyan is lesz aki a betegtájékoztatóból idéz. Van 3 variáció amire felírják(szinte mindig napi 2x2 200mg kúra hossza árulja el a diagnózist)...így valami életszerű kinyögött válasz jobb lett volna. Kérdező más sejtheti működik vagy nem.
2022. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Ma tartok az 7. napnál a 9ből. Ma vettem észre ,hogy mintha gyorsabban lemenne a puffadásom. Felpuffadok még mindig evés után ,viszont nem kell 8-9 óra ,hogy elmúljon. Elég 4 ,ami nekem már fontos változás. A feszítő teltség érzeten biztosan segített, ami pár falatoknál is volt már nekem.

Ha nem is fogja ez megszüntetni a problémát ,mert sajnos nem hiszem ,hogy kivizsgálás nélkül (nekem még nem voltak vizsgálatok, először ezt kaptam ,majd várok egy hónap probiotikumos kúrával, aztán egy hónap probiotikum mentesség kell a vizsgálatok előtt) ez lenne a megoldás.

Ami biztos nem jön rosszul a gyomor fertőtlenítés kb..én arra kaptam

Remélem neked megoldja a panaszoda!

2022. aug. 5. 23:56
 7/10 A kérdező kommentje:

es az elsonek en is leirnam, nem tudom multkor miert nem irtam

Nagyon nagy ut volt nekem az ,hogy egyaltalan kapjak beutalot gasztroenterologiara, mivel sovany vagyok ,azt gondoltak h csak nyafogok


Az meg h maganba elmenjen az ember egy ilyennel a kivizsgalasok megutik a 300 ezret ,de akkor meg lehet h abbol nem derul ki es meg lesz az meg szebb osszeg is ugye


Az meg h allamiba jo orvoshoz kerulsz e ,aki nem csak hasra utesre ad valamit ,amitol meg talan nagyobb bajt csinal ,az szerencse kerdese

Nem az orvosokat bantom ezzel, en ertem h miert ilyenek


Csak h ertsd h miert kutatja fel a netet az ember ,ha felirnak neki egy gyogyszert


Volt mar olyan h nagyon komoly gyogyszert kaptam es nem is azt kellett volna es meg mindig iszom a levet

Orulok h neked ilyen tapasztalataid nincsenek,mert ha lennenek nem irtal volna ilyet

2022. aug. 6. 00:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ. Nekem 3 napig kell csak. Egy hete nem pisilek szinte, minden alul jön ki aktív szén nélkül. Sós, főtt krumpli nem jött be, pirítós sem hasfájás nélkül. Csak háztartási keksz kb. 3x10db és cukros kóla a napi menü. Fertőzés labor szerint. Vizet kortyonként megy, viszont ha ma is kihányom(vagy nem megfelelő helyen ürül), akkor sürgősségire kell menni. Illetve orvos szerint nem ilyen későn kellett volna elmenni, de az ember napokig bízik a házi módszerekben. Aktív szén is hatástalanítja a gyógyszereket, ezért itt is próbálok 3 óra közt hagyni. Ha meg kihagyom a szenet....a nagy semmiért, hátha hat jobban ez a vacak. Neked is talán a válasz...talán már jobb, stb.
2022. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja meg inni vagy utcára menni. Szerintem beveszek egy xanaxot, hogy aludjak egyet, remélhetőleg az ágybaf...sok, de nem lbredek fel rá.
2022. aug. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos megúsztam a befosást, non-stop fingás mellett(nem ittam lefekvés előtt), tehát puffadásra annyira segít a Normix, mint a tic tac cukorka, bár az egészségesebb és olcsóbb...kérdésre válaszolva. Első válaszadó nem tudom egyáltalán hallott e a gyógyszerről Én értem, hogy hülye vagyok, de szerintem az egész világ az. Fogadjuk el és nem fog fájni.
2022. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!